Ranking oficjalny GMS OFFLINE – Game Masters E-Sport Polska

Ranking oficjalny GMS OFFLINE

 Ostatnie wyniki

Ranking oficjalny GMS OFFLINE

Przydział punktowy dla poszczególnych faz turnieju:

1/32 – 5 pkt | 1/16 – 15 pkt | 1/8 – 20 pkt | 1/4 – 35 pkt
4m – 50 pkt | 3m – 70 pkt | 2m – 90 pkt | 1m – 120 pkt
Dodatkowo za zajęcie 1 miejsca w grupie + 10 pkt

   Aby zobaczyć pełną tabelę na telefonie, OBRÓĆ EKRAN   

NickSPGMS #1GMS #2GMS #3GMS #4
emciu2200100120
ba_rola2151003580
mnyszu200120800
Michal_xp1604515100
GoldenBoy150013020
Cooltys105702015
Wesolowski89100355015
DawidSMS1395353030
Ziomek80253025
Fabio_190880153530
El_Majek7550250
Bescon70253015
dt20pl655060
Rol_son50151520
kasy5002525
Lukaszw87454500
hubert_904530150
gredluk4520250
Kundel450450
Rambo984025015
Darthur4001525
ciapol___PL353050
Kruszan350350
darasek913015150
Gaxumi823015150
Sunrise3015150
Nemsik3001515
Ciuskinho3001515
Figurzak252500
IgoL1916252500
Margiel252500
Wektor PL252500
LukasLwo1916252050
kamyyl250250
Boski_1991202000
motak21202000
Rafau202000
Tito10202000
Adik201550
Telefonsky201550
Pogo200200
KarolKing200200
Grzywa200200
brunkson200200
Bunia15205015
rpawcio7205015
Stivi1993LDZ205015
zip200515
Tomas200515
rudnik320151500
Wokalista151500
Julo150150
Kamil K150150
AdekSMS150150
Styniu150150
Kciuker150015
Darek150015
JakubMakus150015
Mateuszj_21150015
SuchyPablos150015
Damis1112150015
Mazanos150015
19MKS35150015
JacekRawaMaz150015
Gutosz150015
Phiros210550
Sebinho_S10550
Bua5500
Domanolo825500
Emilio13135500
EnKay5500
jacekb19765500
Lukasso198815500
PonioZDRPK5500
Prosięcie5500
Rydzukg5500
Salamander5500
Swaizer5500
SLI905500
Trzmielson5500
Runbyrun5500
Spalony5050
Aklim5050